Освіта онлайн

Якщо ви вважаєте, що освіта – це навчання у школі, а потім в коледжі чи університеті, то ви помиляєтесь.

Багато з тих, хто став професіоналом та досяг успіху, продовжують своє навчання й досі. У наш час, коли світ наповнений інтернет-технологіями, стало популярним навчання онлайн. Що важливо: а ні вік, а ні віросповідання ніяк не завадить вам одержати додаткову освіту, яка дасть нові можливості у вашій кар’єрі.

Про види курсів та напрямки

Спочатку треба проаналізувати свої плани на майбутнє та вирішити, які саме знання допоможуть розвитку вашої кар’єри. Працюючи тривалий час за своєю спеціальністю, не варто забувати про підвищення своєї кваліфікації. Це допоможе не тільки залишатися продуктивним на своєму місці, досягти успіху в роботі, але і уникнути вигоряння.Вибирати програми  навчання треба дуже уважно.Серед IT-фахівців особливо цінуються сертифікати про навчання в спеціалізованих центрах компаній-виробників програмного забезпечення.Для бухгалтерів ціниться вміння працювати в міжнародних системах обліку. Особливу увагу треба звернути увагу на освіту і досвід педагогів, що викладають, проаналізувати коментарі слухачів.

 

Обираємо курс правильно

Головне – мета, зацікавленість.Зараз навчальних онлайн-курсів багато, серед трапляються не дуже якісні.Слід звернути увагу на професійність викладача, його особисті здобутки а також ознайомитися з відгуками про курс. Це стосується як комерційних, так і безоплатних курсів.Дуже популярним зараз є

Як не кинути курси

Дуже часто онлайн-освітяни, які починають навчатися на безоплатних курсах, не доходять до фінішної прямої. Що треба зробити, щоб цього не сталося?Все дуже просто! Почати з мінімуму: скласти розклад, у якому перші уроки будуть не обтяжуючими у часі: одна-півтори години.«Плюсом» у виборі курсу буде тестування після кожного заняття, щоб засвоїти тему. Адже перевірка знань – важлива складова в навчанні.

Муза – потрібна?

Щоб було цікавіше вчитися, шукайте однодумців. Разом ви знайдете відповіді на більшість запитань. Краще, якщо це буде ваш друг и гарний знайомий, а ще краще -колега. Якщо таких не знайдеться, то можна долучитися до вебінарів. Дуже гарний варіант навчання із зворотнім зв’язком «наживо».Взагалі, мотивація повинна завжди, тож зв’язок з додатковою аудиторію завжди дасть гарний результат.Мотивація та дисципліна – запорука вашого успіху.Тож головне, як ми вже зазначили раніше – наша ціль. Пам’ятайте, для чого ви отримуєте нові знання: ви підвищуєте свій рівень професійності.

Як приклад сайт, на якому є дуже багато безкоштовних(!) курсів: prometheus.org.ua
Фото:  prometheus.org.ua